Promujemy Partnerów Klubu ‼️‼️

W tym tygodniu przedstawiamy Firmę – „Biuro Tłumaczeń MBK.”

Biuro Tłumaczeń MBK istnieje na rynku od 2004 roku. Zostało założone przez tłumacza przysięgłego języka niemieckiego Magdalenę Blok-Krampa. Biuro świadczy usługi w zakresie profesjonalnych tłumaczeń pisemnych i ustnych, a także kompleksowej rejestracji pojazdów z zagranicy.

W ciągu kilkunastu lat istnienia biura zgromadziliśmy zespół tłumaczy wielu języków. Każdego z nich charakteryzuje wieloletnie doświadczenie, wysokie zaangażowanie, terminowość oraz umiejętności językowe na najwyższym poziomie. Współpracujemy z tłumaczami-specjalistami, zajmującymi się wyspecjalizowanymi dziedzinami tłumaczeń, m. in. prawo karne, prawo administracyjne, prawo rodzinne, prawo budowlane, medycyna pracy, medycyna sportowa, stomatologia, onkologia, chirurgia, informatyka, marketing, zarządzanie, motoryzacja i wiele innych. Dzięki temu zapewniamy dokładny przekład dokumentu.

Kilka ważnych informacji o Firmie:

Oddziały Firmy:
Wejherowo, ul. 3 Maja 17/l. 2