Sztab Szkoleniowy

Trener Koordynator – Marek Widzicki tel: 502 750 136, email: widzicki@dragonbojano.pl

Trener – Dominik Szreder tel:  607 971 920, email: szreder@dragonbojano.pl

Trener – Mateusz Cytryniak tel: 796 533 575 , email: cytryniak@dragonbojano.pl

Trener – Michał Biszto tel:  600 204 806 , email: biszto@dragonbojano.pl

Trener – Arkadiusz Gieraszek tel: 516 741 251 , email: gieraszek@dragonbojano.pl

Trener – Daniel Czuk tel: 504 248 810 , email: czuk@dragonbojano.pl

Trener – Jakub Potrykus tel: 500 394 377, email: j.potrykus@dragonbojano.pl

Trener – Robert Potrykus tel: 518 273 660 , email: r.potrykus@dragonbojano.pl

Trener – Krzysztof Józefczak tel: 512 507 041 , email: jozefczak@dragonbojano.pl

Trener – Mariusz Dywicki tel: 512 576 498 , email: dywicki@dragonbojano.pl

Trener – Łukasz Masztak tel: 668 124 420 , email: masztak@dragonbojano.pl

Trener – Tomasz Zielecki tel: 519 874 019 , email: zielecki@dragonbojano.pl

Trener – Maciej Magrian tel: 662 565 352 , email: magrian@dragonbojano.pl

Trener Bramkarzy – Dariusz Grubba  tel: 606 216 600,  email:  grubba@dragonbojano.pl

Trenerka Gimnastyki- Daria Okrój  tel: 797 153 560: email: okroj@dragonbojano.pl

Menadżer Administracji – Agnieszka Kunikowska  tel: 602 291 614: email: kunikowska@dragonbojano.pl

Menadżer Administracji- Daria Okrój  tel: 797 153 560: email: okroj@dragonbojano.pl

Menadżer Techniczny – Arkadiusz Gieraszek tel: 516 741 251 , email: gieraszek@dragonbojano.pl

Fizjoterapeuta – Dominik Szreder tel:  607 971 920, email: szreder@dragonbojano.pl