⚽️ Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu 28.11.2019 została podpisana umowa o współpracy, między firmą Project Mind Małgorzata Stępniak oraz klubem UKS Dragon Bojano !!!!🤝

Małgosia z Aleksandrą Zienowicz już dwukrotnie poprowadziły z nami warsztaty z psychologii sportu, a od teraz będzie oficjalnie wspierać nas jako Partner Klubu.

W planach mamy kolejne spotkania dla Trenerów i Zarządu, warsztaty dla Rodziców oraz jeśli to będzie konieczne, indywidualne konsultacje dla naszych Zawodników.

W ramach współpracy Małgosia będzie również regularnie publikować ciekawe posty ze wskazówkami i poradami dla naszych Zawodników, Rodziców i wszystkich, których interesują zagadnienia z zakresu psychologii i treningu mentalnego w sporcie.

To kolejny krok w kierunku rozszerzenia naszej współpracy i mamy nadzieję, że dzięki niej wszystkim nam będzie się łatwiej pracować.

#partnerklubu