SIELPIA CUP🏆

Orliki 2011 trenerów Michała Biszto i Mariusza Dywickiego w dniach 23-25.04 wzięli udział w turnieju dla rocznika 2010 i młodsi Sielpia Cup organizowanym przez Trzy Dniowe Granie w woj. Świętokrzyskim.Jako najmłodsi uczestnicy, wystawiając 2 zespoły, pokazaliśmy kawał dobrego futbolu tworząc piękne akcje, wchodząc w mnóstwo pojedynków 1×1 oraz strzelając wiele bramek ⚽️⚽️⚽️.

Po trzech dniach i 410 minutach gry zajmujemy ostatecznie 4 miejsce w grupie złotej i 3 miejsce w grupie srebrnej. Gratulacje dla wszystkich zawodników 👏👏👏

Indywidualnie wyróżnieni zostali kapitan Filip Potrykus oraz Kamil (Johny) Żuchowski 💪💪.

Wielkie podziękowania dla Pani kierownik Moniki Bujko 🤝👏👍.

Brawa dla wiernych kibiców, którzy za Dragonem pojadą wszędzie 💪💪💪.

Brawa SMOKI 🐉🐉🐉

LZS Dragon Bojano

Butik MiMa