W dniu 22.02.2020 roku w Bojanie odbyły się kolejne dwa turnieje cyklu Lotos Griffin Cup.

W porannych zmaganiach zobaczyć można było rywalizacje dziewczyn w kategorii U12. Zwycięzca tej rywalizacji okazał się zespół Marcus Gdynia w barwach, którego goscinnie wystąpiły zawodniczki Dragon Bojano, Marika Smolarek, Gosia Mierzejewska oraz Ania Potrykus. Warto dodać, iż były One znaczącym wzmocnieniem swojego zespołu (razem zdobyły 20 goli!⚽️🥅), a Ania została przez organizatorów wybrana najlepszą zawodniczką turnieju💪👏👌🏆🎖.
Od godziny 13 do rywalizacji stanęły dziewczyny w kategorii U14. W tym turnieju zespół LZS Dragon Bojano zasilony dwiema zawodniczkami BPAP Marcus Gdynia – kobiety oraz jednej AP KP Gdynia musiał uznać wyższosć zespołu Wejherowska Akademia Piłki Nożnej “Błękitni” Wejherowo przegrywając rywalizację o brąz w rzutach karnych oraz w meczu półfinałowym zespołu Kobiecy Klub Piłki Nożnej “Olimpico Malbork” tracąc bramkę z rzutu karnego na niespełna dwie minuty przed końcem spotkania. Zwycięzcą został zespół Akademia Piłkarska LG Gdańsk z którym w fazie grupowej bezbramkowo zremisowalismy.
Skład Dragon Bojano:
Wiktoria Daleka
Ania Potrykus
Gosia Mierzejewska
Marika Smolarek
Agnieszka Jaroń
Aniela Pęcak
Lena Szwarc
Vanessa Hornowska

Brawa dla dziewczyn za zaangażowanie i walkę do końca! 👍⚽

Organizatorem turnieju był Pomorski Związek Piłki Nożnej a współgospodarzem LZS Dragon Bojano.
ŁĄCZYnasPIŁKA