Coś o nas

MMP w Futsalu U18 – Finał

15 lutego o 21:03 · 

Witamy kolejną drużynę na pokładzie! 🖐

LZS Dragon Bojano to klub założony przez miejscową społeczność w 2002 roku. Bojano to stale rozwijająca się wieś licząca ponad 3500 mieszkańców w Gminie Szemud. Dogodne położenie, blisko Trójmiasta, sprawia, że z roku na rok miejscowość staje się bardziej atrakcyjna i oprócz ludności przybywa także inwestycji.
Dzięki temu klub stale się rozwija.

Dziś w kategorii seniorów klub bierze udział w rozgrywkach A klasy, 1 Ligi Futsalu i w piłce nożnej plażowej na poziomie ekstraklasy. Może pochwalić się dużą szkółką piłkarską bowiem zawodnicy biorą udział w rozgrywkach w ośmiu kategoriach wiekowych – od juniorów B1 (2003/04) po skrzatów (2013). Dragon Bojano to w sumie 250 zawodników i zawodniczek. Najświeższym sukcesem jest 4 miejsce w tegorocznych finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U-20 oraz otrzymanie Złotego Certyfikatu PZPN.

Dragon Bojano zacznie finałowe rozgrywki w grupie B:

21.02 (pt) | 14:40 vs. Berland Komprachcice
22.02 (sb) | 11:00 vs. BSF Bochnia
22.02 (sb) | 16:50 vs. KS Górnik Polkowice

Zapraszamy do kibicowania i życzymy powodzenia w turnieju 😄