Powoli zbliżamy sie do końca rozgrywek ligowych sezonu 2018/2019.

Najstarsza grupa trampkarzy rozegrała dzis swój ostatni mecz w lidze trampkarzy, remisując 2:2 u siebie z MKS Władysławowem. Zaczynaliśmy mecz w upale, zaś cala drugą polowę graliśmy dla odmiany w ulewie. W tym meczu ostatni mecz po 9 sezonach w Dragonie a obecnie w grupie trampkarzy starszych rozegrała Monika Mierzejewska. Niestety w następnym sezonie w lidze junior Mlodszy dziewczynom zabrania grac regulamin i Monika jest zmuszona zmienić klub na inny, czyli kobiecy. 
Bramki: Kajetan Pysz ⚽️ Witold Blok ⚽️
➖➖➖➖➖
Młodsza ekipa Mlodziki 2006/2007 gościły u siebie wicelidera ligi wojewódzkiej Zespół Jaguar Gdańsk. Tutaj widowisko bardzo wyrównane ale bramki strzelały dzisiaj tylko smoki. Bramki: 
Oskar Śliwowski ⚽️ Anastazja Krampa ⚽️⚽️ 
Wynik końcowy 3:0. 
➖➖➖➖➖
Mlodziki młodsze zagrały mecz na wyjeździe z Korona Żelistrzewo. Wynik 9:0 dla gospodarza. Porażka nie zmieniła V lokaty w tabeli.
➖➖➖➖➖
Jutro czeka nas jeszcze mecz ligi młodzik, w którym powalczy zespół orliki 2008 trenerów Daniela i Krzysztofa.