⚽️Piłkarski weekend za nami⚽️

Turnieje w wykonaniu skrzatów, żaków oraz orlików młodszych wypadły dobrze. Kibice mogli zobaczyć dużo zaangażowania u swoich zawodników co przełożyło sie na wiele ciekawych akcji i bramek. 
Trenerzy byli zadowoleni postawą swoich podopiecznych. 
Zmagania ligowe rownież możemy zaliczyć do udanych. Wyniki:
Liga Junior D2 gr. 1 to wygrana młodzików młodszych 1:0 z Barcą Bolszewo….Zobacz więcej

⚽️Piłkarski weekend za nami⚽️Turnieje w wykonaniu skrzatów, żaków oraz orlików młodszych wypadły dobrze. Kibice mogli zobaczyć dużo zaangażowania u swoich zawodników co przełożyło sie na wiele ciekawych akcji i bramek. Trenerzy byli zadowoleni postawą swoich podopiecznych. Zmagania ligowe rownież możemy zaliczyć do udanych. Wyniki:Liga Junior D2 gr. 1 to wygrana młodzików młodszych 1:0 z Barcą Bolszewo.Liga Junior D2 gr. 2 orliki 2008 pokonują 6:3 Orkan II Rumia. Oba nasze zespoły utrzymają przyzwoitą V lokatę w tabeli ligowej.Dolaczamy jedna z bramek smoków z meczu LZS bojano z Orkan II Rumia.

Opublikowany przez UKS Dragon Bojano Poniedziałek, 8 kwietnia 2019