Zagłosujcie na naszą prezes Panią Małgorzatę Mierzejewską kandydatkę do Rady Powiatu Wejherowskiego z Komitetu ” Wspólny Powiat ” 

Witamy serdecznie !
W imieniu Naszej Sportowej organizacji pozarządowej bardzo gorąco zachęcamy Państwa sympatyków naszego klubu i w większości będących zarazem mieszkańcami gminy Szemud do udziału w wyborach samorządowych dnia 21 października 2018 r . Praca naszej organizacja w bardzo dużej mierze opiera się na współpracy z lokalnym samorządem . Nie tylko na szczeblu gminnym ,ale również powiatowym ,oraz wojewódzkim i ministerialnym. Obecnie nasza współpraca z urzędem gminnym oraz starostwem powiatowym układa się dobrze i mamy ogromną nadzieję na jej dalszy rozwój. Szczególnie gorąco zachęcamy Państwa do oddania swojego głosu na obecną Prezes naszego klubu Panią Małgorzatę Mierzejewską , która kandyduje do Rady Powiatu Wejherowskiego z Komitetu obecnego starosty „Wspólny Powiat” Gabrieli Lisius. Nasza Kandydatka zamierza szczególnie wspierać rozwój lokalnych klubów sportowych oraz innych organizacji pozarządowych. Współpraca ze Starostwem Powiatowym to bardzo ważny element ,który w dużej mierze decyduje o dalszych możliwościach rozwojowych klubu. Jesteśmy pewni ,że Pani Małgorzata sprawując mandat Radnej Powiatu w jeszcze większym stopniu wpłynie na dalsze polepszenie współpracy również z urzędem gminnym oraz marszałkowskim.
PAŃSTWA GŁOS JEST BARDZO WAŻNY
Zagłosujcie na naszą prezes Panią Małgorzatę Mierzejewską kandydatkę do Rady Powiatu Wejherowskiego z Komitetu ” Wspólny Powiat ” ‼️
Maciej Kajetanowicz-członek zarządu

Dodaj komentarz