O KLUBIE

 

ZARZĄD KLUBU:

Prezes Zarządu – Małgorzata Mierzejewska : tel. 600 092 257,  email: mierzejewska@dragonbojano.pl

V-ce Prezes Zarządu – Miron Zandecki: tel. 603 179 376,  email: admin@dragonbojano.pl

Sekretarz Zarządu – Barbara Rzeszewicz

Członek Zarządu – Piotr Jaroń

Członek Zarządu – Maciej Kajetanowicz

KOMISJA REWIZYJNA:

Przewodniczący Komisji – Michał Kunikowski

Sekretarz Komisji – Krzysztof Blok

Pozostali członkowie : Tomasz Kozak, Andrzej Majkowski, Ireneusz Śliwowski,  Katarzyna Klejnowska

NUMER KONTA:  20 1090 1102 0000 0001 2233 9150

REGON:  221602140

NIP:  5881965822

KRS: 0000488398

 

Trener Koordynator – Marek Widzicki tel: 502 750 136, email: widzicki@dragonbojano.pl

Trener – Dominik Szreder tel:  607 971 920, email: szreder@dragonbojano.pl

Trener – Szymon Meier tel: 512 177 464 , email: meier@dragonbojano.pl

Trener – Michał Biszto tel:  600 204 806 , email: biszto@dragonbojano.pl

Trener – Arkadiusz Gieraszek tel: 516 741 251 , email: gieraszek@dragonbojano.pl

Trener – Daniel Czuk tel: 504 248 810 , email: czuk@dragonbojano.pl

Trener – Jakub Potrykus tel: 500 394 377, email: j.potrykus@dragonbojano.pl

Trener – Robert Potrykus tel: 518 273 660 , email: r.potrykus@dragonbojano.pl

Trener – Krzysztof Józefczak tel: 512 507 041 , email: jozefczak@dragonbojano.pl

Trener – Mariusz Dywicki tel: 512 576 498 , email: dywicki@dragonbojano.pl

Trener bramkarzy – Dariusz Grubba  tel: 606 216 600,  email:  grubba@dragonbojano.pl

Trenerka gimnastyki – Daria Okrój  tel: 797 153 560: email: okroj@dragonbojano.pl

Menadżer Administracji- Daria Okrój  tel: 797 153 560: email: okroj@dragonbojano.pl

Menadżer Techniczny – Arkadiusz Gieraszek tel: 516 741 251 , email: gieraszek@dragonbojano.pl