Turniejowa Sobota Skrzatów 2012/2013 W dniu wczorajszym grupa Skrzatów została podzielona na 2 zespoły .Chlopcy powołani przez trenerow pojechali na turnieje do Redy oraz do Kiełpina😉.

Zawodnicy którzy wzięli udział w rozgrywkach w Kielpinie rozegrali łącznie 7 meczów strzelając 17 bramek a tracąc w całym turnieju tylko 1 bramkę 😮😮. Ostatecznie zajęliśmy zaszczytne 2 miejsce a najlepszym zawodnikiem został wybrany Artur Potrykus😃⚽⚽ który dzień wcześniej obchodził urodziny tak więc prezent jak najbardziej godny🎉🎉🎉
Turniej w Redzie rozegrany został w systemie każdy z każdym bez prowadzonej klasyfikacji, dzięki temu drużyna rozegrała 9 meczów w których wykazała sie ogromną walecznoscia i ambicją! 💪💪💪💪 Do najlepszej dziewiatki turnieju wybrany został Nikodem Krauza -GRATULACJE !

Dodaj komentarz