Kandyduję do Rady Powiatu Wejherowskiego.

Szanowni Państwo!

Nazywam się Małgorzata Mierzejewska.

Kandyduję do Rady Powiatu Wejherowskiego.

Od urodzenia jestem mieszkanką Gminy Szemud.
Od 2001 roku wspólnie z mężem prowadzę firmę zajmującą się wykonywaniem usług i instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych i gazowych.

W 2009 roku zaczęłam społecznie pracować na rzecz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Bojano” a od lutego 2010 do chwili obecnej pełnię w nim funkcję prezesa zarządu. Aktualnie klub nosi nazwę Uczniowski Klub Sportowy „Dragon Bojano”. Społeczna praca w klubie przynosi mi wiele satysfakcji ponieważ pozwala mi na współpracę z wieloma intersującymi osobami na rzecz lokalnej społeczności. Wspólnie udało nam się stworzyć szkółkę piłkarską na wysokim poziomie – miejsce, w którym można aktywnie spędzić czas i rozwijać swoje pasje.

Ponadto jestem przewodniczącą Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego w Pomorskim ZPN i Sekretarzem Komisji ds. Piłkarstwa Młodzieżowego w Pomorskim ZPN.
Jako Przewodnicząca Rady Sołeckiej w Bojanie angażuję się też w pracę na rzecz mieszkańców Bojana.
W wolnych chwilach biegam i ładuję akumulatory by mieć energię na kolejne wyzwania… 🙂

Chcę dalej pracować na rzecz rozwoju naszej Gminy i Powiatu.

Proszę Państwa o głos w wyborach samorządowych 21 października 2018 roku.