News ⚡️ News ⚡️ News ⚡️ ‼️AKCJA BOISKO‼️

Dochód klubu ze sprzedaży ciast, kiełbasek, gofrów i gadżetów klubowych w czasie festynu z okazji dnia dziecka, który prowadzili rodzice naszych smoków wyniósł aż 3080 zł.
Razem z wpłatami na konto klubu 2020 zł, uzbieraliśmy łączną kwotę 💶💰💷 5100 zł.
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym przy organizacji festynu m.in. Wójtowi Gminy Szemud, Dyrektorowi GCKSiR w Szemudzie, Soltysowi i Radnym z Bojana, 🐲rodzicom🐉, wolontariuszom, strażakom 🚒 z OSP Bojano, trenerom, członkom 🏃🏼‍♀️🏃‍♂️ Bojano Biega oraz licznemu gronu sponsorów festynu:
Market u Jacka Bojano, Lewiatan Bojano, A i Z Skład Materiałów Budowlanych Koleczkowo, W.J.W. FHU Wiaczesław Kułakowski Koleczkowo, Wulkanizacja 24H Koleczkowo, Doradztwo Budowlane S&S Koleczkowo, Wulkanizacja Hallcar Bojano, Sklep takabielizna.pl Bojano oraz Dariusz Gardocki firma Triada.
Wszystkich wyżej wymienionym oraz może nieświadomie pominiętym jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy 🤝🤝🤝
Zarząd i członkowie klubu 💙❤️ 🐉